راه اندازی واحد آموزش آنلاین

به منظور تسهیل در فرایند آموزش مشتریان در بکارگیری درست از امکانات سایت واحد آموزش راه اندازی شد. 
از این پس شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه به واحد پشتیبانی سایت و در بخش آموزش از تمام فرایند های مربوط به سایت بهرهمند شوید.

همچنین در این بخش سعی شده تا نه تنها محصولات تولید شده توسط ما آموزش داده شود، بلکه بر آن هستیم تا تمام ابزار هایی که شما عزیزان را برای موفقیت بیشتر در حرفه کاری آشنا و راهنمایی کنیم.

لاکن در صورتی که نیاز به آموزش ابزاری مرتبط با موضوع کاری خود در فضایی وب دارید آن را با واحد آموزش درمیان بگزارید تا در صورت امکان به شما عزیزان راهنمایی لازم ارائه شود.

قبلا از اینکه مارا میزبان خدمات خود انتخاب کردید سپاسگزاریم


ارائه خدمات میزبانی روی سرور ایران

سرور ایران هوا شد!

به دلیل درخواست های شما عزیزان برای ارائه میزبانی سایت ها بر روی سرور های مطمئن ایرانی، بر آن شدیم تا یک سرور ایرانی خوب را به لیست  خدمات و سرویس های میزبانی خود اضافه کنیم.

از این پس شما عزیزان می توانید نسبت به سفارش جدید یا انتقال به سرور ایران و تنها پرداخت مابین تفاوت سرور آلمان، به سرور جدید انتقال داده شوید.

قبلا از اینکه ما را میزبان خدمات خود قرار دادید سپاسگزاریم


تغییرات در ساختار سفارشات و پشتیبانی

همانطور که همیشه اعلام کردیم، ایجاد سهولت در ارائه خدمات هدف هر شرکت موفقی بوده و ما نیز به آن پایبند بوده و هستیم.

به همین سبب تصمیم گرفتیم با ادغام کامل بخش فروش، پشتیبانی در تمام سرویس ها و خدمات این سردرگرمی در ثبت سفارشات یا ارائه پشتیبانی را حذف کنیم. 

شما عزیزان از این پس می توانید تمام امور ثبت سفارشات، پیگیری و خدمات پشتیبانی در تمام سرویس ها و خدمات را در بخش واحد پشتیبانی دریافت کنید.

لطفا با اعلام نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود ما را برای ارائه خدمات بهتر یاری رسانید.

قبلا از اینکه ما را میزبانی سرویس های خود انتخاب کردید سپاسگزاریم


برو به صفحه  1 2 3 4 5 6 7 8